Obserwatorzy

piątek, 3 lutego 2012

dzisiaj chciałabym pokazać wam realizację jednego z moich projektów. jest to muszka nabijana ćwiekami.
muszkę kupiłam jakieś 3 lata temu w sh (2zł) i zupełnie o niej zapomniałam, natknąwszy się na nią wczoraj, postanowiłam wykorzystać ją do jednego z moich projektów, fakt faktem ćwieki miały być większe i muszka miała być czarna, ale tylko to miałam pod ręką. co sądzicie, dodać więcej ćwieków, czy zostawić ją taką, jaka jest.?
ps. przypominam o nowej aplikacji, którą mianowicie jest formspring. możecie pytać, o co tylko zechcecie. wystarczy kliknąć w znajdującą się wyżej zakładkę 'formspring' i nawet anonimowo pytać o co tylko zechcecie :)


* Today I would like to show you the realization one of my projects. it is studded bow tie.

bow tie I bought about 3 years ago in sh (2zł) and completely forgot about it, had stumbled upon it yesterday, I decided to use it for one of my projects, the fact that studs had to be bigger and bow tie was to be black, but only that I had on hand. What do you think, add more studs, or leave it as it is.?

ps. I recall a new application, which is formspring. You can ask what you want. Just click on the tab located above 'formspring' and even anonymously ask for what you want :)


2 komentarze: