Obserwatorzy

piątek, 17 lutego 2012

dzisiaj chciałabym wam również pokazać jeszcze jeden prezent walentynkowy, który dostałam wczoraj. 
do teraz nie mogę uwierzyć, że mój mężczyzna zdecydował się na coś takiego.! jest to najpiękniejszy prezent jaki dostałam w życiu. prezentem tym jest tatuaż 'kocham cię julia', który wykonał sobie na udzie. zdjęcia nie są najlepszej jakości, ponieważ zrobione są telefonem, ale sedno przesłania widać :)
a wy co sądzicie, zdecydowalibyście się na coś takiego.?


* Today I would like to also show you one more Valentine's Day gift that I got yesterday. 
for now I can't believe that my man decided to something like that.! is the most beautiful gift that I got in my life. This gift is a tattoo 'I love you julia', who made himself on the thigh. pictures are not the best quality, because the phone is done, but the basic message can be seen :)

And what do you think would be comfortable with something like that.?ps. przypominam o konkursie, który znajduje się w poście poniżej :) / ps. I recall about the competition, which is located in the post below :)

3 komentarze:

 1. masakra, ja bym nie chciała takiego zrobić dla mojego faceta, ani aby on taki zrobił dla mnie, życie jest przewrotne, ale oczywiście życzę wam najlepszego na wszystkie lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła, ale dla ciebie miła niespodzianka:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tyle niespodzianka, co w pewnym sensie upewnienie, co do swych uczuć. wprawdzie w nietypowy i odważny sposób, ale chyba właśnie m.in. za tą odwagę go kocham :), a poza tym, przecież do odważnych świat należy :)

   Usuń