Obserwatorzy

sobota, 28 kwietnia 2012

jako, że zaniedbałam strasznie projekty, jak również wykony ubrań, których posiadaczami moglibyście się stać, postanowiłam wziąć wszystko w swoje ręce i rzucić się na głęboką wodę.
postanowiłam zakupić nową maszynę do szycia i uszyć... kurtkę bejsbolówkę. projekt gotowy, wymiary gotowe, spis potrzebnych materiałów i wycena również gotowe. jedyne co, to muszę zdecydować się co do kolorów, znaleźć odpowiednie materiały i zacząć szyć (planuję zacząć w połowie maja).
zrobiłam wstępne 'bazgrołki' w paintcie (wiem, że są straszne, ale nie o sam rysunek tu chodzi), by zobaczyć, jak wyglądać będą dobrane przeze mnie kolory i niestety nie mogę się zdecydować.
co sądzicie.? która najbardziej wam się podoba, bądź którą chcielibyście zakupić.? :)


* as it terribly neglected projects, as well as the exercise of clothing, which the holders could have happened, I decided to take everything in your hands and throw themselves into the deep end. I decided to purchase a new sewing machine and sew ... jacket, baseball cap. project ready, ready-dimensions, a list of needed materials and measurement also ready. the only thing is I have to decide as to color, to find the right materials and begin to sew (I plan to start in mid-May). I did the initial 'bazgrołki' in paintcie (I know they are horrible, but not the same picture here it comes) to see how it will look like the colors chosen by me and unfortunately I can not decide. 
what you think.? which is the most you like, or you want to buy.? :)


6 komentarzy:

 1. każda jest ładna na swój sposób ; p chociaż najmniej na pewno te z żółtym (1,2).
  Co to będzie za znak z przodu? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miał wyjść bardziej cytrynowo-limonkowy, ale paint nie dał mi aż takich możliwości :>
   z przodu postanowiłam umieścić 'drugie' logo (http://dzuldesign.blogspot.com/2012/03/moj-projekt-nowego-logo-co-myslicie.html#comment-form), wydaje mi się, że idealnie pasuje :)

   Usuń
  2. bardzo oryginalne, świetnie się prezentuje ;)
   może w taki razie umieść je na plecach ?

   Usuń
  3. również o tym myślałam. wydaje mi się, że mimo wszystko logo dodam na samym końcu. wpierw muszę pokombinować by w ogóle takową uszyć :)

   Usuń