Obserwatorzy

piątek, 27 stycznia 2012

dzisiaj minęło 63 dni odkąd założyłam bloga i już jest prawie 4000 wejść na niego. naprawdę jestem w szoku, że ta strona tak szybko się rozwija oraz że jesteście ze mną. dziękuję również wspieracie rozwój dżul.design. przez kupowanie moich wyrobów. mam nadzieję, że pomożecie mi jeszcze bardziej się rozwinąć i doskonalić swoje projekty :)
tymczasem prezentuję wam już wcześniej obiecywane zdjęcia koszulek, które zrobiłam swojemu mężczyźnie i naszemu koledze na studniówkę. jak pisałam we wcześniejszych postach, na koszulkach widnieje napis 'I'm sexy and I know it' (przód), 'wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle... yeah' (tył). napis nawiązuje do tekstu piosenki 'LMFO - sexy and I know it', której teledysk również prezentowałam wam we wcześniejszym poście.
niestety zdjęcia są strasznie kiepskiej jakości, ponieważ są one wycięte ze studniówkowego filmu, który dostaliśmy.
co o nich sądzicie.?


*today, 63 days have passed since I set up a blog, and now it is almost 4000 go to him. I'm really in shock that this site is growing so quickly and that you are with me. I also thank you support the development of dżul.design. by buying my products. I hope that you will help me further develop and improve my projects :)

Meanwhile, I present to you previously promised pictures of shirts, which I did to my boyfriend and our friend from our prom. as I wrote in earlier posts, t-shirts bearing the inscription 'I'm sexy and I know it' (front), 'wiggle, wiggle, wiggle, wiggle, wiggle ... yeah '(reverse). inscription refers to the song 'LMFO - sexy and I know it', which video
I presented to you in the earlier post.

Unfortunately, photos are terribly poor quality because they are cut from proom movie what we got.

what do you think about them.?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz